sobota, 9 marca 2013

Prawie wiosna

Jest już prawie wiosna, prawie, bo wczoraj, po kilku ciepłych i słonecznych dnia znowu zaatakował śnieg. Mimo to, jest okazja, żeby po kolejnej długiej przerwie zagościły u nas fotki modnych rowerzystów. Poniżej zdjęcie i foto od Sylwka, a wkrótce krótka korespondencja z Danii.


"Spotkałem go na miasteczku akademickim, był przypięty do barierki, po chwili pojawił się właściciel. Niestety, nie zapytałem o imię, ale dowiedziałem się, że rowerzysta spędził dłuższy czas w Holandii i ma jeszcze 2 inne tzw. holendry. Na koniec zaprosiłem go na Masę Krytyczną. Może się jeszcze spotkamy i zaprezentuje swoje 2 inne rowery z kolekcji, a ja będę miał przy sobie lepszy sprzęt foto. Niestety, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, najlepszy aparat jaki masz, to ten który masz do dyspozycji aktualnie, czyli w tej sytuacji była to komórka." - Sylwek.

5 komentarzy:

 1. Toż to FRANCISZEK :) , włascieciel Zielonego Talerzyka, koneser PIW wszelakich ( o przepraszam powinno byc : piw nie przemysłowych ) dodam , że faktycznie Zielony talerzyk powinien się przechscić na : Zielony kufelek? Zielona butelka? Zielone Piwko?

  W każdym razie w zacnym tym miejscu odnajduje sie atmosferę której juz w Lublinie sie nie znajdzie , Jest fantastycznie, towarzysko, wesoło , luznie,

  aha, podobno wlasciciel kilka razy zakazał wstępu dresom i takich tam nie uswiadczysz ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam, to Franek.
  Ale Zielonego Talerzyka raczej nie polecam, zimno, jedzenie drogie i mało, a jak są koncerty to oddychać się nie da w tłumie:(

  OdpowiedzUsuń
 3. Pan Franciszek Znamierowski herbu Zacny Kufel

  OdpowiedzUsuń
 4. A ten Pan to zimę całą na rowerze pomykał ;)więc się nie liczy, że wiosennie :)

  OdpowiedzUsuń