poniedziałek, 26 września 2011

Miss i Mister Cycle Chic - fotki od Sylwka

W ostatni czwartek w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu wybraliśmy Najlepiej ubrane rowerzystki i rowerzystów w konkursie zorganizowanym razem z Urzędem Miasta i oczywiście portalem www.RowerowyLublin.org :)
Ponieważ wybory odbywały się ok. godz. 16:30 nie było zbyt wielkich szans na dużą frekwencję. Na szczęście rowerzystki i rowerzyści, którzy wzięli udział w konkursie wyglądali świetnie i wygenerowali bardzo dużo pozytywnej energii.
Na zdjęciu powyżej Ilona, która wygrała w kategorii młodzieży już nie uczącej się :) Akurat Sylwek (PrażonyRabarbar)m, który robił wszystkie dzisiejsze zdjęcia nie ustrzelił Ilony zbyt wiele razy, ale już z tego co jest widać, że wygrała zasłużenie :)
Kolejną bardzo szykowną rowerzystką była tego dnia Paulina, która zdobyła wyróżnienie w kategorii studentek :)

Poniżej na zdjęciu z Pauliną Marecky, który w cuglach wygrał najstarszą kategorię wśród mężczyzn. Niedawno odrestaurowany oldchoolowy rower i świetny strój sprawiły, że Marek prezentował się świetnie i bardzo stylowo :)

Natomiast Hania, która przyjechała w sukience, w której w sierpniu brała ślub już kiedyś gościła na naszym blogu :) Oczywiście taki strój zasłużył co najmniej na wyróżnienie, które Hani z radością przyznaliśmy.
Natomiast w kategorii studentek wygrała Paulina, która o konkursie dowiedziała się przez przypadek godzinę wcześniej. Stylowy rower z koszykiem, ładna sukienka i makijaż sprawiły, że Paulina wyglądała naprawdę stylowo i mogła cieszyć się z wygranej.

Na zdjęciu poniżej ekipa, która po konkursie została na krótką sesję: od lewej: Hubert (Zaworek), Paulina, ja (Grzesiek - KermitOZ), Ilona, Krzysiek (MindEx), Hanka, Marek i Paulina.
Na koniec podziękowania dla wszystkich zgromadzonych na konkursie Lublin Cycle Chic: dla uczestników i kibiców. Podziękowania dla fotografów, którzy nie tylko udokumentowali ten konkurs, ale już wcześniej podsyłali nam swoje fotki: PrażonegoRabarbara i Josepha :) Dziękujemy także Urzędowi Miasta, który ufundował nagrody - U-Locki, linki rowerowe i światełka. Powyższe zdjęcia to tylko te wybrane z galerii Sylwka, pozostałe możecie zobaczyć tutaj. Teraz już czekamy tylko na zdjęcia Józka :)

1 komentarz:

  1. Thanks for this wonderfully interesting photos. I'm getting to know more of your city/town and country.
    L

    OdpowiedzUsuń