poniedziałek, 12 września 2011

Czy jesteś najszykowniejszym rowerzystą w Lublinie? / Are you the chicest cyclist in Lublin?

Już niedługo to sprawdzimy.
Lublin Cycle Chic, we współpracy z Partnerami, w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, zaprasza na KONKURS CYCLE CHIC na najszykowniejszego rowerzystę w Lublinie.

Widzimy się w Dniu Bez Samochodu, 22 września 2011 roku, o godzinie 15.00 na rowerowym przejeździe po Lublinie, po którym odbędzie się konkurs. Załóżcie krawaty, apaszki, sukienki i przyjedźcie 22 września na Plac Litewski.

We're about to check it soon. 
Lublin Cycle Chic, in cooperation with our Partners, within the European Mobility Week, is pleased to invite you to the CYCLE CHIC CONTEST for the chicest cyclist in Lublin.


See you on the Car Free Day, 22nd of September 2011, at 3 pm on a cycle ride along the Lublin streets, after which the contest will take its place. Wear your ties, scarves, dresses and come on your bikes on 22nd of September to Litewski Square.


PEŁNY PROGRAM ETZT znajduje się na stronie ROWEROWEGO LUBLINA.


FULL PROGRAMME OF THE EMW is shown on ROWEROWY LUBLIN website.

2 komentarze:

  1. Ale o 15 :-( przecież to dzień pracujący dla poczciwego Kowalskiego ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Spoko, Artur. Konkurs rozpocznie się około 16.30, na Placu Litewskim. Więc jak ktoś kończy o 16.00, to powinien zdążyć. Musi tylko do pracy pojechać ładnie ubrany, a nie tak jak Ty dzisiaj - w lajkrze i na szosie :) // pzdr.

    OdpowiedzUsuń