sobota, 28 sierpnia 2010

Nie śpimy ;)

Choć może się tak wydawać, wcale nie zasnęliśmy. Widzimy rowerzystów ubranych "zwyczajnie", widzimy tych ubranych elegancko, czy bardzo nietypowo, jak na rower. Niestety, trochę się zmienia u nas (nie w Lublinie, ale w życiu prowadzących tego bloga). Nie, żeby się zmieniało na złe. Po prostu zmienia się tak, że mamy mniej czasu i okazji do fotografowania rowerzystów szykownych. Jednak, żeby przypomnieć o swoim istnieniu i powrócić po wakacjach w dobrym stylu, dzisiaj dosłownie trzy fotki. Dwie z nich to foty rowerzystki pomykającej po ulicach Lublina na białym Dahonie. Trzecia natomiast to zdjęcie innej rowerzystki, którą spotkaliśmy na XVII Święcie roweru w Lubartowie. Niech te obrazki będą zapowiedzią powrotu do "normalnej aktywności" Lublin Cycle Chic.
No i powiedzcie, że nie jest szykownie! ;) Widzicie, jakie wysokie obcasy?!


Tym razem już nieco bardziej "sportowo", ale wciąż z nutką elegancji. Kask - oczywiście dla bezpieczeństwa.

I zapowiadana wyżej Pani, spotkana na Święcie Roweru. Pani była bardzo miła i z przyjemnością wyraziła zgodę na zdjęcie. Stwierdziła też, że wcale nie jest jakoś specjalnie ubrana. Zgoda, ale właśnie o to nam chodziło - luźny, weekendowy, strój, być może nieprzypadkowo pasujący kolorem i stylem do tej nowiutkiej, brązowej Meridy. Zamiast lajkry i kolorowej koszulki, pełny luz i swoboda. Pozdrawiamy Panią i Wszystkich Czytelników.

4 komentarze:

 1. Fajnie, że nie śpicie, bo się stęskniłam, a obcasy są super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też się cieszę, że pojawiły się nowe zdjęcia. Do tej pory nie wpisywałem komentarzy, ale bloga śledzę jakiś już czas, bo i na rower od czasu do czasu się z zoną wybieramy. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. She should wear shorts to ride a bike well.

  OdpowiedzUsuń
 4. Well, well well....thats your point of view!
  I would love to know the reason....
  In my opinion there are no clothing rules for the city biking as soon as police has nothing against the skirts or jeans!
  Greetings!

  OdpowiedzUsuń