sobota, 4 czerwca 2011

II Europejski Piknik Rowerowy

Fot. Joseph
8 maja odbył się II Europejski Piknik Rowerowy, którego głównym organizatorem było Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin". Jako, że byłem na tej imprezie bez aparatu to posiłkuję się zdjęciami, które wykonał forumowicz Rowerowego Lublina Joseph. Dzięki Józek za zdjęcia :)
Fot. Joseph
Na pierwszej i drugiej fotce dobrze znana stałym czytelnikom naszego bloga Aneta, która po raz pierwszy wystąpiła na blogu jesienią. Jest to jedna z najbardziej szykownych lubelskich rowerzystek i pewnie jeszcze nie raz zobaczycie tutaj jej zdjęcia :)
Fot. Joseph
Bardzo dobrym momentem na robienie fotek (Joseph) i liczenie uczestników (ja) był mostek na bystrzycy. W przejeździe spod Ratusza nad Zalew, gdzie odbywał się Piknik wzięło udział ok 350 rowerzystów :)
Fot. Joseph
Impreza była zabezpieczona przez firmę Medikurs, która zajmuje się nie tylko obstawą, ale także szkoleniami. Jak widać, jej członkom nie jest obca jazda na rowerze :)
Fot. Joseph
Piknik był doskonałą okazją do zaszczepienia pasji dwóch kółek wśród najmłodszych, na których oprócz jazdy na rowerze czekały takie atrakcje jak malowanie twarzy, popisy sztukmistrzów i wiele ciekawych zabaw.
Fot. Joseph
Impreza zakończyła się niezwykłym sukcesem, łącznie w Pikniku wzięło udział ok 500 osób. W jednym z następnych wpisów będziecie mogli zobaczyć resztę zdjęć szykownie ubranych lubelskich cyklistów, którzy wzięli udział w Pikniku :) Wkrótce także zdjęcia z ostatniej Masy Krytycznej oraz słynnych na cały Rowerowy Lublin wycieczek z serii KFIAT :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz